Міфи про Україну, створені агітпропагандою під час Другої світової війни

Дата: 07.05.2022 22:54

Кремлівські пропагандисти понад сім з половиною десятиліть підтримують брехливі міфи про ІІ Світову війну.

Розвінчуємо міфи, створені агітпропагандою СРСР!

?? «Гітлер – найзаклятіший ворог СРСР»

Факти доводять протилежне: майже до самого початку війни обидві країни тісно співпрацювали. Серед іншого, показово про це свідчить телеграма із сердечними вітаннями Гітлера та Ріббентропа Сталіну з нагоди 60-річчя та така ж палка відповідь «Вождя». (Фото - за посиланням у кінці)

?? «Німці напали віроломно…»

Наприкінці 1930-х років Радянський Союз був найбільш мілітаризованою державою світу. «… Тепер, коли ми стали сильнішими, слід перейти від оборони у наступ», - з одного із публічних виступів Сталіна.

?? «Німці знищили Хрещатик»

Насправді це зробили радянські війська за допомогою радіокерованих фугасів. Вибухи на Хрещатику сталися 24 вересня, почалися величезні пожежі. Крім того, підрив Дніпрогесу - справа рук співробітників НКВС.

?? «Українські націоналісти - прислужники Гітлера»

Батальйони «Нахтіґаль» та «Роланд» ніколи не були підрозділами СС, а ініціатором їхнього створення була ОУН. Оунівці розглядали ці формування як основу для майбутньої української армії.

?? «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»

7 мільйонів втрат… згодом 20 мільйонів… перед розпадом СРСР - 27… Точна кількість загиблих не встановлена й донині! Що вже казати про «непристойний фон» країни-переможниці із колишніх військовополонених, покалічених, яких влада примусово тримала в «Будинках інвалідів».

Докладніше про розвінчування кожного із міфів  https://armyinform.com.ua/.../mify-pro-ukrayinu-stvoreni.../

За інформацією Міністерства оборони України