Громадо, гідно зустріньмо полеглого за Україну нашого молодого Героя Віктора Кривцуна

Дата: 08.04.2022 09:33

Шановні жителі громади, Журавненська територіальна громада із глибоким сумом сьогодні зустрічатиме нашого молодого Героя, учасника бойових дій у російсько-українській війні, який загинув під час виконання бойового завдання під м.Ірпінем, жителя с. Лисків – Кривцуна Віктора Васильовича, 1995 року народження. Глибокий сум та печаль огортає душу, коли гинуть молоді люди у війні, яку розв’язала російська федерація. Щирі співчуття матері та усім рідним і близьким Віктора.

Журавненська селищна рада звертається із проханням сьогодні гідно зустріти нашого Героя. Виїзд процесії розпочнеться орієнтовно о 10.00 год. з м.Львів.  В межах 12.00-14.00 годин машини рухатимуться з смт.Журавно до с.Лисків. Будьмо готові вийти на дороги із запаленими свічками, траурними стрічками, прапорами України

Більш детальну інформацію буде подано для жителів громади сьогодні упродовж дня.