Уряд прийняв постанову про спрощення ввезення військового спорядження

Дата: 28.03.2022 09:53

На засіданні Уряду прийняли Постанову, якою прирівняли бронежилети та каски до гуманітарної допомоги. Тепер для їх ввезення потрібна лише декларація.

Про це повідомила Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Також спрощено ввезення наступних товарів: пластин для бронежилетів, переносних радіостанцій нецивільного призначення, БПЛА та квадрокоптерів нецивільного призначення, біноклів, оптичних труб і монокулярів нецивільного призначення, коліматорних й оптичних прицілів нецивільного призначення, а також тепловізорів і приладів нічного бачення. Для їх ввезення потрібен лише гарантійний лист кінцевого користувача.

Ввозимо та допомагаємо нашим військовим!

Генеральний штаб ЗСУ