На території Журавненської громади ЗАБОРОНЕНО торгівлю отруйними речовинами та алкогольними напоями

Дата: 28.02.2022 17:43

Відповідно до наказу голови Журавненської селищної ради Василя ВІТРА № 3 від 28 лютого 2022 року, з метою забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку на території Журавненської селищної територіальної громади з 08:00 год. 28 лютого 2022 року ЗАБОРОНЕНО торгівлю сильнодіючими і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на час дії правового режиму воєнного стану.

Нагадуємо, що відповідно до наказу голови Журавненської селищної ради Василя ВІТРА № 2 від 26 лютого 2022 року з 22:00 год. до 06:00 год. на території Журавненської селищної територіальної громади діє комендантська година. Якщо у вас нема спеціальної перепустки, вам заборонено перебувати на вулиці та у громадських місцях.