Низку важливих питань розглянуто на засіданні виконавчого комітету

Дата: 22.02.2022 12:32

На засідання виконавчого комітету Журавненської селищної ради, яке відбулось 16 лютого під головуванням селищного голови Василя Вітра, винесли 27 питань згідно порядку денного.

Членами виконавчого комітету підтримані проєкти рішень про:

• продовження терміну перебування малолітніх дітей у сім’ї патронатного вихователя;
  • надання дозволу на оформлення договору дарування ½ частини будинку, право користування яким мають діти;
  • надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей;
  • затвердження висновку щодо доцільності призначення опікуном над малолітніми дітьми;
  • доцільність поселення в психоневрологічний інтернат;
  • надання соціальної послуги догляду вдома;
  • присвоєння поштової адреси новозбудованому храму в селі Антонівка по вулиці Івана Франка.

На засіданні члени виконкому розглянули проєкти рішень про погодження зведених кошторисних розрахунків вартості об'єктів будівництва, що необхідно для подання ініціативними групами проєктів участі в Конкурсі місцевих ініціатив Львівської області.

Так члени виконкому погодили:

• зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Капітальний ремонт приміщень Відділення паліативної допомоги КНП «Журавнівська міська лікарня по вул.Чубинського,2» в смт.Журавно Стрийського району Львівської області» , в сумі 798,614 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Капітальний ремонт приміщення для створення креативного хабу Журавнівського комунального закладу загальної середньої освіти школи-ліцею Журавненської ТГ», в сумі 837,435 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Капітальний ремонт харчоблоку в Комунальному закладі дошкільної освіти «Пролісок» Журавненської селищної ради Львівської області», в сумі 557,723 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Капітальний ремонт спортивного залу Монастирецького КЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В.Поповича Журавненської селищної ради Стрийського району Львівської області», в сумі 1026,012 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Капітальний ремонт покрівлі у філії КУ «Центр культури і дозвілля Журавненської селищної ради» с.Монастирець Стрийського району Львівської області», в сумі 985,849 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Капітальний ремонт системи опалення другого поверху Сулятицької КЗЗСО І-ІІІ ступенів Журавненської селищної ради Стрийського району Львівської області», в сумі 698,342 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Капітальний ремонт Народного дому в с.Протеси Стрийського району Львівської області», в сумі 499,600 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Створення зони відпочинку та комфорту (капітальний ремонт) за адресою: с.Новошини Журавненської селищної ради Стрийського району Львівської області», в сумі 255,164 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Капітальний ремонт сцени у філії КУ «Центр культури і дозвілля Журавненської селищної ради» с.Чертіж  Стрийського району Львівської області», в сумі 299,136 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Влаштування (капітальний ремонт) вуличного освітлення в с.Антонівка на вул.Івана Франка, Подорожнянська, Стрийська Львівської області», в сумі 991,596 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Реконструкція лінії вуличного освітлення в с.Дубравка Журавненської селищної ради Стрийського району Львівської області», в сумі 952,299 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Реконструкція лінії вуличного освітлення в с.Зарічне Журавненської селищної ради Стрийського району Львівської області», в сумі 1254,723 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: «Реконструкція лінії вуличного освітлення в с.Мельнич Журавненської селищної ради Стрийського району Львівської області», в сумі 1392,095 тис.грн.
  • зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва: "Реконструкція центрального водопроводу по вул. Шевченка, вул. Дорошенка, вул. Ярослава Мудрого, вул. Шухевича смт. Журавно Стрийського району Львівської області",  в сумі 1509,492 тис.грн.

Члени виконкому своїм рішенням також затвердили:

• план організаційних і практичних заходів щодо пропуску весняної повені та дощових паводків у 2022 році;
  • порядок організації оповіщення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації на території Журавненської селищної територіальної громади та Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення;
  • план евакуації населення на території Журавненської селищної територіальної громади в новій редакції;
  • план основних заходів цивільного захисту Журавненської селищної територіальної громади на 2022 рік.