Світлій пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячується!

Дата: 18.02.2022 22:40

Сьогодні, 18 лютого, в селищі Журавно відбулася «Тиха хода пам’яті Героїв Небесної Сотні». Вшанування світлої пам’яті Героїв розпочалось заходом - реквієм за участю учнівського та вчительського колективів Журавнівського КЗЗСО школи-ліцею. Згадували тих, хто відстоював на Майдані правду, свободу, незалежність та гідне майбутнє нашої Батьківщини і заплатив за це найвищу ціну – власне життя.

Опісля розпочалась «тиха хода» за участю адміністрації, педколективу, учнів школи-ліцею, священнослужителів Церкви Архистратига Михаїла, голови та працівників Журавненської селищної ради, а також мешканців громади центральною вулицею селища до пам’ятника борцям за волю України.

Панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні відправили о. Роман Гринишин та о. Остап Юрів. Голова селищної ради Василь Вітер та депутат, учасник АТО Валерій Мастерських поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Парк Слави засяяв світлом сотень свічок та «білими янголами»…

Не маємо права на безнадію, на відчай і байдужість!

Будьмо гідними подвигу наших Героїв!

Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні у наших серцях!