«Стелися, доле, рушниками…»

Дата: 16.02.2022 12:40

Хтось з великих сказав: «Щастя бути сім’єю…», а особливо приємно, коли  нова родина народжується за щасливих обставин…

Нову послугу започатковано в Журавненській селищній раді.

14 лютого ц.р., саме в день закоханих, в громаді відбулася перша урочиста реєстрація шлюбу.

Щасливчиками були наречені – Іван Малинич (уродженець с.С.Угринів, що на Калущині (село, в якому народився С.Бандера)) та Лариса Башта (уродженка с.Монастирець).

Велелюдно було на церемонії розпису, який провадила неперевершена ведуча багатьох заходів, директор філії КУ «Центр культури і дозвілля Журавненської селищної ради» с.Антонівка – Мар’яна Володькова.

Весільну ауру для молодят створили учасники вокального ансамблю «Вишиванка».

Керуюча справами виконавчого комітету Галина Гризак зареєструвала шлюб, як добрий спільний вияв волі  молодят  стати сім’єю.

Селищний голова Василь Вітер привітав молоде подружжя та вручив їм перший спільний сімейний документ – свідоцтво про одруження.

Маємо велику надію, що добрий  початок стане традицією в громаді і ще багато закоханих поєднають свої долі, а ми новим обрядом допоможемо відчути свято народження їхньої сім’ї.