Актуальні питання розвитку громад обговорили на нараді

Дата: 28.01.2022 21:00

26 січня відбулась зустріч голови Стрийської райдержадміністрації Богдана Янка у рамках робочої поїздки у Жидачівську міську територіальну громаду з представниками Журавненської, Гніздичівської та Жидачівської громад. У нараді від Журавненської територіальної громади взяла участь перший заступник Журавненського селищного голови Світлана Самсонова.

На нараді обговорювались актуальні питання соціально-економічного розвитку району та громад, перспективні напрямки їх вирішення у 2022 році. Обговорили питання виконання бюджету місцевих громад за підсумками 2021 року, питання зміцнення обороноздатності країни, цивільного захисту населення, здійснення протиепідемічних заходів у зв’язку із стрімким поширенням COVID-19.