З 24 січня українці віком від 60 років зможуть придбати ліки за кошти програми єПідтримка

Дата: 20.01.2022 10:58

З 24 січня українці, віком від 60 років, зможуть витратити кошти, нараховані за програмою єПідтримка, на придбання ліків. Відповідну постанову Кабінет Міністрів України ухвалив на засіданні 19 січня.

Українці, віком від 60 років, зможуть придбати будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього в аптечних закладах та інтернет-аптеках.

Банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме ви оформили картку — не важливо, головне, щоб на момент купівлі ліків вам вже виповнилося 60 років.а також щоб ви мали повний курс вакцинації та «зелений» COVID-сертифікат у Дії. Нагадуємо, що витратити 1000 грн єПідтримки можна упродовж 4 місяців.

З початку запуску програми єПідтримка понад 7,3 млн українців подали заявки в Дії на отримання 1000 грн. На сьогодні громадянам вже виплачено 7,2 млрд грн. Майже 1,5 млрд грн з отриманих коштів українці вже витратили.

За інформацією Міністерства цифрової трансформації України