Представники Журавненської селищної ради отримали почесні грамоти від Стрийської районної ради

Дата: 20.12.2021 14:27

17 грудня, на черговій сесії Стрийської районної ради, голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко нагородив почесними грамотами від Стрийської районної ради депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців, які представляли Львівську область на Спартакіаді в Чорноморську.

Почесні грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Стрийського району отримали і представники Журавненської селищної ради, які брали активну участь у Всеукраїнській Спартакіаді у складі збірної команди Львівської області.

Цього року змагання тривали з 20 по 25 вересня і відбувалися у п’яти видах спорту – з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок. Збірна команда Львівської області виборола почесне третє загальнокомандне місце серед 17 команд -учасників.