Привітання з Днем Святого Миколая

Дата: 18.12.2021 23:38

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Знову до нас прийшло довгоочікуване свято – день Святого Миколая, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно.

Із завмиранням сердець на Святого Миколая чекають діти, бо щиро переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе неймовірні подарунки, здійснить найпотаємніші і найфантастичніші бажання.

Прокидаючись вранці, дітвора зазирає під подушки за подарунками, а ми, дорослі, розділяємо з ними радісні, щасливі хвилини, повертаючись в чудові роки дитинства. І теж починаємо вірити в чудеса, очікувати чогось доброго і несподіваного. Адже дива трапляються там, де в них вірять.

Вітаю маленьких жителів громади та їхніх батьків з цим світлим магічним днем!

Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, винагородить за всі хороші вчинки і спонукає на нові, адже доброти та милосердя не буває забагато.

Щиро зичу усім щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки, допомоги у здійсненні найзаповітніших бажань і мрій, а також успіху у всіх добрих починаннях. Нехай буде затишно  у ваших оселях, панує  мир і благополуччя, любов і щастя!

Приємних сюрпризів та несподіванок, гарного настрою та неповторних чудових вражень!

Зі святом!

Селищний голова   Василь ВІТЕР