МОЗ запустило безкоштовну “гарячу лінію” по е-лікарняним

Дата: 22.11.2021 13:15

Міністерство охорони здоров’я спільно з партнерами з Міністерства соціальної політики, Міністерства цифрової трансформації, Національної служби здоров'я, Пенсійного Фонду та Фонду соціального страхування України, за підтримки проекту Світового банку запустили роботу контактного центру.

Його працівники надають людям консультації з питань, пов’язаних із запуском електронних лікарняних. Отримати необхідні роз’яснення можна, зателефонувавши за номером “гарячої лінії” 1677.

Контактний центр працюватиме щоденно упродовж трьох місяців. Близько 20 операторів надають консультації щоденно з 08 до 22 години, аби люди могли отримати відповіді на питання у будь-який момент.

Джерело: Міністерство охорони здоров'я України