Голова Журавненської селищної ради Василь Вітер провів засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 04.11.2021 13:41

Сьогодні, 4 листопада, селищний голова Василь ВІТЕР провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Журавненської селищної ради.

Комісія, відповідно до покладених на неї повноважень, розглянула ряд питань щодо захисту прав та інтересів дітей.

На порядок денний винесли  питання  про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей, питання щодо стану виконання батьківських обов'язків.

Питання попередньо детально вивчені службою у справах дітей, з’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо. У ході засідання  заслухано заявників та членів комісії, які вносили свої пропозиції для прийняття рішень.

За результатами розгляду комісія прийняла виважені і компетентні рішення виключно в інтересах дітей і відповідають завданням, покладених на соціальні служби та органу опіки і піклування.