Hародний депутат України Андрій КІТ з робочим візитом відвідав Журавненську селищну раду

Дата: 13.10.2021 13:21
Кількість переглядів: 2039

12 жовтня до Журавненської селищної ради з робочим візитом завітав народний депутат України Андрій КІТ. Під час зустрічі селищний голова Василь ВІТЕР ознайомив гостя із проектами, які реалізуються на території громади.

Так, у рамках зустрічі оглянуто хід виконання робіт з улаштування пішохідних доріжок у парку «Слави».

Фото без опису Також під час робочого візиту, народний депутат побував на стадіоні «Спартак», де  проведено роботи з реконструкції арки. Під час огляду стадіону було обговорено питання ремонту приміщення для переодягання спортсменів та влаштування нових трибун.

Фото без описуФото без опису З метою забезпечення  фізичного розвитку дітей та молоді , у смт. Журавно по вул. М. Грушевського ведуться роботи з улаштування зони відпочинку та комфорту. Селищним головою продемонстровано придбаний спортивний інвентар та гойдалки, які планують розмістити на майданчику, де зараз тривають підготовчі роботи.

Фото без опису У смт. Журавно по вул. Шевченка тривають роботи по реконструкції центральної системи водопостачання. Заміна аварійних мереж забезпечить безперебійне постачання якісної питної води для населення.

Фото без опису Здоров’я дітей - запорука нашого майбутнього. Шкільний вік – це період швидкого росту і фізичного розвитку організму дитини, а тому школа повинна всебічно сприяти зміцненню здоров’я учнів.  З цією метою у Журавнівському НВК СЗШ-ліцеї проведено капітальний ремонт спортивного залу. Селищний голова спільно з директором школи Надією ЦИБАК продемонстрував народному депутату приміщення спортзалу, де тривають завершальні роботи. У ході робочої зустрічі також обговорено плани щодо відкриття дитячої музичної школи у смт. Журавно. Це надасть можливість усім бажаючим навчитися грі на різних музичних інструментах та здобути початкову музичну освіту.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису  За результатами робочого візиту окреслено ряд завдань, які необхідно буде спільними зусиллями вирішити для подальшого розвитку Журавненської територіальної громади.