З Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Дата: 01.10.2021 13:44

Шановні жителі Журавненської селищної територіальної громади поважного віку!

Від усієї душі вітаю Вас з Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Ці свята – не нагадування про вік, а можливість засвідчити глибоку повагу до найстарших представників громади, сказати теплі слова вдячності за вклад в розвиток нашої громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

День літньої людини - це день, коли ми вкотре маємо можливість подякувати своїм дорогим дідусям і бабусям за любов, турботу, розуміння і підтримку. Літній вік – це не обмеження, а, навпаки,  можливість навчити молоде покоління наполегливості, сили духу, гнучкості, толерантності, здатності досягати поставлених цілей та визначати головні цінності в житті.

Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за мудрість, силу духу, терпіння та любов, за готовність підтримати і допомогти, досвід та безцінні знання. Адже саме Ви зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

Нехай прийдешні роки дарують Вам міцне здоров’я, довголіття, радість, щастя. Нехай завжди з Вами поряд будуть рідні люди, які зігріватимуть Вас любов’ю та турботою. Добробуту Вам та вашим сім’ям!

Селищний голова                      Василь ВІТЕР