Вітання з Днем медичного працівника

Дата: 19.06.2021 12:54

Дорогі працівники медичної галузі!

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом!

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, – адже оберігаєте  людське життя. Це покликання і вибір - присвятити своє життя служінню іншим, дарувати здоров’я і надію, відновлювати радість життя.

У цьому жертовному, щоденному служінні  не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції та страх. І сьогодні, у важкий для всіх час боротьби з небезпечними епідеміями та недугами, Ви, наражаючи себе на небезпеку, і вдень і вночі поруч, аби встигнути допомогти хворому.

Низький уклін Вам за світлий розум, умілі і надійні руки, що змушують хворобу відступити, дарують радість одужання,  за щедрість, чуйність, тепло та співчуття. людяність та співпереживання. Велике Вам спасибі за вашу мужність, за силу і витримку, терпіння і самопожертву.

Шани та любові Вам, плідної праці, нових досягнень  оптимізму, невичерпної енергії, міцного здоров’я, здійснення мрій, достатку, доброго настрою і радості від кожного дня.

Зі святом вас, дорогі медики!

Селищний голова         Василь ВІТЕР