Щодо державної підтримки фермерських господарств

Дата: 11.08.2021 09:43

Відповідно до Постанови KMY від 07 лютого 2018 р. N 106 (із змінами) фінансова підтримка розвитку фермерських господарств у 2021 році передбачена за такими напрямами:

• часткова компенсація витрат фермерським господарствам, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами (крім новостворених);
  • фінансова підтримка новостворених фермерських господарств для отримання сільськогосподарських дорадчих послуг;
  • бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) — новоствореним фермерським господарствам;
  • спеціальна бюджетна дотація за утримання корів ycix напрямів продуктивності фермерському господарству, у власності якого перебувас від п’яти корів, ідентифікованих та заресстрованих відповідно до законодавства.

Детальніше з умовами надання державної підтримки та переліком документів можна ознайомитись у Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженим    Постановою  KMY від 07 лютого 2018 р. №106 (із змінами).