ОГОЛОШЕННЯ! ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ПОДАЧІ ГАЗУ!

Дата: 06.07.2021 17:49

Стрийське відділення АТ» Львівгаз» доводить до відома,що в зв'язку з проведенням аварійних робіт по ліквідації витоків газу на газопроводі середнього тиску з 13.00 год.  07.07.2021р. до 17.00 год. 08.07.2021р  буде повністю припинено подачу газу споживачам: смт.Журавно; с.Смогів; с.Володимирці; с.Маринка; с.Млиниська; с.Голешів; с.Журавків; с.Любша;  с.Мазурівка; с.Антонівка; с.Жирівське; с.Облазниця; с.Нове село; с.Корналівка; с.Махлінець; с.Сидорівка; с.Крехів; с.Сулятичі; с.Подорожне.

Всім квартиронаймачам, власникам житлових будинків (квартир) та власникам комунально-побутових об”єктів  перекрити контрольні і робочі крани до газових приладів.

При пуску газу просим дотримуватись Правил безпеки систем газопостачання.

Адміністрація Жидачівської дільниці Стрийського відділення