Навчання з пожежної безпеки для працівників агропромислових та сільськогосподарських підприємств

Дата: 02.07.2021 15:06

Спекотна погода, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, а також людська недбалість та безвідповідальність часто створюють загрозу в період жнив. Тому сьогодні дуже важливо не тільки зібрати врожай, але й зберегти його від вогню. Саме під час жнив та дозрівання зернових культур, різко підвищується небезпека виникнення пожеж на хлібних ланах, зернотоках, заготівельних пунктах та елеваторах. Дозріла на полях хлібна маса, солома та стерня є дуже сухою і легкозаймистою, особливо в умовах сухої, спекотної погоди та вітру. Невеличке джерело відкритого вогню може викликати велику пожежу і тоді результати багатомісячної напруженої праці багатьох людей пропадають миттєво, завдаючи при цьому величезних матеріальних збитків.
   Саме тому, з метою попередження пожеж та дотримання вимог пожежної безпеки на полях зернових культур, елеваторах, зерно приймальних пунктах, 02 липня 2021 року проведено семінар-навчання з представниками агропромислових та сільськогосподарських підприємств. Присутнім розповіли про недопущення експлуатації сільськогосподарської техніки без обладнання іскрогасниками та засобами пожежогасіння, пояснили вимоги пожежної безпеки в період стиглості злакових культур в місцях їх прилягання до лісових та торф’яних масивів, автомобільних доріг, залізниць, навчили діяти при пожежі.