Відбулися конкурси на заміщення вакантних посад комунальних закладів загальної середньої освіти Журавненської селищної ради

Дата: 28.06.2021 00:09

18 - 24 червня 2021 року відбувалися конкурси на заміщення вакантних посад керівників: Лисківського КЗЗСО І-ІІІ ст., Монастирецького КЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Поповича, Журавнівського КЗЗСО школи-ліцею та Володимирцівського КЗЗСО І-ІІ ст.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти), розв’язання ситуаційного завдання (визначення професійної компетентності конкурсанта) та презентації перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії. Усі конкурсанти успішно пройшли етапи конкурсу, показали високий рівень підготовки та знань.

Переможцями конкурсного відбору визнали :

• Ямнича Романа Івановича – на посаду директора Лисківського комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Журавненської селищної ради;
  • Башту Аллу Миколаївну – на посаду директора Монастирецького комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Володимира Поповича Журавненської селищної ради;
  • Цибак Надію Ярославівну – на посаду директора Журавнівського комунального закладу загальної середньої освіти школи – ліцею Журавненської селищної ради;
  • Кунду Петра Миколайовича – на посаду директора Володимирцівського комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Журавненської селищної ради.

Вітаємо  переможців, щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях!