Безоплатні консультації зі стратегії та маркетингу для підприємців

Дата: 21.04.2021 11:09

Клубом Ділових Людей Україна в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH організовано онлайн- консультації зі стратегії та маркетингу представникам малого та середнього бізнесу

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Цільова аудиторія:

- Керівники/власники малого і середнього бізнесу (10+ працівників або €100 тис. річного обороту).

- Для бізнесу Західної України, Києва та Київської області.

- Для бізнесу, в якого наявні наступні питання:

• бізнес зазнає суттєвих збитків через карантинні обмеження та пандемію COVID-19;
  • конкуренти розвиваються швидкими темпами і є ризик втрати частки ринку;
  • бізнес має за мету виходити в нову нішу або виводити на ринок новий продукт;
  • бізнес стагнує або ж втрачає позиції на ринку;
  • інші питання, якщо вони входять в зону компетенцій експертів.

Як отримати консультацію:

• Підприємець/ця подає заявку на консультацію (вказує контактні дані, прізвище та ім’я одного з чотирьох експертів, короткий опис проблематики, яку хоче вирішити під час консультації).
  • Менеджер проєкту передає заявку до розгляду експертом на предмет того, чи проблематика входить в зону його компетенцій.
  • Менеджер проєкту підтверджує (або відхиляє) можливість одержання консультації, узгоджує із підприємцем дату та час консультації (онлайн або офлайн).
  • Відбувається консультація.
  • Підприємець/ця надає відгук про користь від одержаної консультації.

Вартість участі: безплатно завдяки спільному фінансуванню уряду Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Подання заявок: квітень- травень.

Реєстрація за посиланням.

Більше інформації на сайті