Мистецький перфоманс «Вишиваний спадок нації»

Дата: 26.05.2021 12:39

Всесвітній день вишиванки – національне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції, пошанування етнічного вишиваного українського одягу.

Журавненська територіальна громада  не залишилася осторонь  відзначення ювілейного Дня вишиванки. Всі заклади культури провели інформаційні хвилинки, еко – квести, виставки, флешмоби та ін., приурочені цьому дню.

В смт. Журавно відбувся мистецький перфоманс «Вишиваний спадок нації», в програму якого входило:

• Розповідь про історію виникнення свята вишиванки, музичні номери, флешмоб трьох поколінь «В ній код народу воскреса» (за участю учнівської молоді КЗЗСО «Журавнівської школи – ліцею І – ІІІ ступенів»;
  • Презентація робіт вишивальниці с.Старе Село Марії Івасишин;
  • Мультимедійна презентація «Вишивана Журавненщина», підготовлена художнім керівником КУЦКД смт.Журавно С.Ковальцем;
  • Фотосесія «Я душу одягну у вишиванку».

Свято душі вдалося на славу!!! Шануймо своє, українське!!!