Відбулося друге пленарне засідання 6 сесії VIII скликання Журавненської селищної ради

Дата: 14.05.2021 12:57

14 травня відбулося друге пленарне засідання 6 сесії VIII скликання Журавненської селищної ради, яке провів голова селищної ради Василь Вітер.

У засіданні взяли участь перший заступник голови селищної ради Світлана Самсонова, заступник голови Ярослав Ягніщак, депутати та керівники структурних відділів селищної ради.

На сесії розглянули низку питань та прийняли відповідні рішення, зокрема, про повернення майна з оперативного управління в комунальну власність територіальної громади, про внесення змін до селищного бюджету Журавненської селищної ради, земельні питання та ін.