З чудовим святом - Днем матері!

Дата: 08.05.2021 15:16

Дорогі матері!

Від щирого серця вітаю Вас з чудовим святом – Днем матері!

Це свято, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки, до Матері.

Материнська любов надає сил і натхнення, допомагає кожному із нас упродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху, здобувати нові перемоги.

Низький уклін і щира подяка Вам, наші Матері, за  ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Не стане слів, щоб подякувати за Вашу материнську любов, що є для нас пожиттєвим оберегом, за тепло Вашого серця, яке завжди готове пробачити і зрозуміти.

Нехай в ці сонячні весняні дні щирі побажання здоров’я, щастя, радості додають Вам наснаги, сил, успіхів у починаннях і задумах.

Від усієї душі бажаю Вам родинного затишку, благополуччя, розуміння і уваги від ваших рідних, любові і поваги від дітей.

Нехай здійсняться всі Ваші мрії і сподівання!

Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

Селищний голова   Василь ВІТЕР