Проведено благоустрій територій кладовищ селища Журавно напередодні Великодня

Дата: 30.04.2021 12:29

Головою Журавненської територіальної громади Василем Вітром організовано впорядкування та прибирання територій кладовищ селища Журавно напередодні Великодніх свят.

Під час великого прибирання мешканці громади навели лад на території кладовищ - прибрали і вивезли гори сміття, розчистили територію кладовища від диких заростей та сухих гілок, привели до ладу огорожі.

Голова громади щиро дякує всім небайдужим, хто долучився до заходу. Адже від стану та вигляду місцевих кладовищ судять про культуру жителів громади, їх шану тим, кого вже немає з нами.

Сподіваємось, що прибрані кладовища й надалі будуть утримуватися в чистоті, адже це залежить від  кожного з нас.