Про встановлення результатів місцевих виборів 25 жовтня 2020 року по Журавненській селищній територіальній громаді.

Дата: 28.01.2021 12:57

За підсумками місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, у приміщенні актового залу Народного дому в селищі Журавно, 26 листопада 2020 року  відбулося урочисте засідання першої сесії Журавненської селищної ради Стрийського району Львівської області.

У пленарному засіданні І сесії взяли участь Андрій Кіт – Народний депутат України, Ярослав Овсянецький – депутат Львівської обласної ради, Ігор Кос – голова Жидачівської районної ради, Марія Гучко – голова Жидачівської райдержадміністрації, голови та секретарі сільських рад що приєдналися до Журавненської селищної ради, члени Журавненської селищної територіальної виборчої комісії, представники громадських організацій, засобів масової інформації, працівники апарату селищної ради.

Сесійне засідання розпочали спільним виконанням гімну України.

Перше пленарне засідання урочистої сесії відкрив голова Журавненської селищної територіальної виборчої комісії Данилів Ігор Богданович.

Новообрана Журавненська селищна рада сформована з обраних на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року двадцяти двох депутатів за територіальними виборчими округами депутатів:

• Іванків Роман Васильович

• Артемчук Роман Васильович
  • Лисевич Галина Степанівна
  • Шкірко Михайло Миколайович

Відповідно до пункту 4 статті 45 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Журавненська селищна рада восьмого скликання 2020-2025 років вважається повноважною.

Наймолодший депутат Ямнич Юрій Романович зачитав текст присяги депутата Журавненської селищної ради.

Для засвідчення складання присяги усі депутати підписати текст присяги та отримати посвідчення депутата Журавненської селищної ради.

Голова Журавненської селищної територіальної виборчої комісії Данилів І.Б. зачитав постанову Журавненської селищної територіальної виборчої комісії про встановлення результатів виборів селищного голови, якою визнано обраним з найбільшою кількістю голосів у єдиному одномандатному виборчому окрузі на посаду Журавненського селищного голови ВІТРА Василя Володимировича.

Вітер Василь Володимирович скласти присягу Журавненського селищного голови новоутвореної Журавненської селищної територіальної громади: «Я, Василь Вітер, волею Журавненської територіальної громади обраний Журавненським селищним головою, заступаючи на цей пост, урочисто присягаю на вірність територіальній громаді.

Зобов’язуюсь суворо дотримуватись Конституції та законів України, Статуту територіальної громади, своїми справами дбати про благо та добробут жителів, обстоювати права, свободи та законні інтереси Журавненської територіальної громади, підносити її авторитет у державі та за її межами.»

Після зачитання присяги Вітер В.В. поставив підпис під її текстом і отримав від голови виборчої комісії посвідчення Журавненського селищного голови і подякував мешканцям громади за довіру та звернувся до депутатського корпусу з тим, що тепер усіх об’єднує спільна мета – розвиток Журавненської територіальної громади та результативна співпраця заради  жителів громади.

Представники духовенства благословили обраного селищного голову Журавненської територіальної громади та обраних депутатів на плідну працю на благо всієї громади.