Скасувати статус ВПО відтепер можна і на порталі Дія

Дата: 02.02.2023 21:39

Сервіс вже працює у застосунку, тепер скасування статуса внутрішньо переміщеної особи доступне і з компʼютера. Додали послугу на портал Дія, щоб люди, які не мають смартфона, також могли скористатися онлайн-сервісом без черг та паперів.

Тож якщо ви були вимушеним переселенцем і повернулися додому, скасуйте статус ВПО на порталі Дія  https://diia.gov.ua/services/skasuvannya-statusu-vpo

Для цього треба мати:

✅ довідку ВПО в застосунку Дія

✅ електронний ключ: КЕП чи Дія.Підпис

Послуга повністю автоматична. Це виключає людський фактор та пришвидшує обробку заяви. Більше не доведеться ходити в держустанови та очікувати кілька днів на рішення чиновника.

Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерство соціальної політики України за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції.

Джерело: Дія