З Днем рятівника України!

Дата: 17.09.2022 16:12

17 вересня професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, хто завжди там, де потрібно запобігти, допомогти, врятувати.

Щиро вітаємо Вас, наші рятівники, працівники аварійно - рятувальних служб, пожежної охорони та інших спецформувань.

Ви приклад мужності, рішучості, відважності, та жертовності. А нині, в умовах війни, ви здійснюєте, здається, неможливе, рятуючи тих, хто постраждав від ненависного ворога, не шкодуючи свого здоров’я і ризикуючи власним життям, разом з військовими крок за кроком наближаєте нашу Перемогу.

Дякую вам за вашу працю, за гарячі серця і  готовність допомогти, сильну волю і незламну віру!

Хай вас оберігає Господь і захищає від щоденних небезпек. Міцного здоров'я вам і вашим родинам, добра, злагоди, достатку, бадьорого духу, вдячності від людей.

З професійним святом!

Слава Україні! Героям Слава!

Селищний голова      Василь ВІТЕР