До уваги мешканців Журавненської громади!

Дата: 28.02.2022 11:47

Шановні мешканці громади!

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто прийняв у свої оселі осіб та сім’ї, котрі були змушені покинути свої рідні домівки і шукати прихистку у Західній Україні.

Ми і надалі готові прихистити та забезпечити першим необхідним сім’ї, які залишили місця, де тривають активні бойові дії.

У той же час наполегливо просимо мешканців громади інформувати сільських старост, а також уповноважену особу щодо поселення Феденьків Іванну Михайлівну (моб. тед. 0964651595), про всіх громадян, котрі прибули у населені пункти громади.

Наголошуємо: інформувати потрібно про всіх, незалежно від того, чи є вони вашими родичами, знайомими чи друзями!

Увага! Усім військовозобов’язаним, віком від 18 до 60 років, які знаходяться на тимчасовому поселенні у населених пунктах нашої громади, необхідно особисто в обов’язковому порядку до 10.00 год. 01.03.2022 з’явитися  в 1-ше відділення Жидачівського РТЦ та СП (вул Шашкевича, 17,  м. Жидачів – ВІЙСЬКОМАТ) для проходження медогляду та взяття на тимчасовий військовий облік.